MÜŞTERİ HİZMETLERİ : 0 312 385 31 90 / 385 31 98 / 354 35 36 / 385 40 27
ANASAYFA - Cam Balkon Konusunda Lider Firma
Cam Balkon Konusunda Lider Firma

Modern çağda evler giderek küçüldüğü için artık balkonların önemi daha da artmış durumdadır. Evinizde balkon bulunuyorsa, arada bir çıkıp nefes alabileceğiniz için kendinizi çok şanslı hissedebilirsiniz. Özellikle geniş balkonlar, yemek yeme veya çay saatleri için oldukça kullanışlıdır. Balkonların tek dezavantajı ise gece gündüz açık alanda olmaları ve bu sebeple çok çabuk kirlenmeleridir. Çoğu zaman temizlik yaptıktan saatler sonra balkonunuzun yine toz içinde kaldığını ve oturulması için tekrar temizlenmesi gerektiğini fark edeceksiniz. Cam Balkon kapama sistemleri sayesinde bu sorunu kalıcı olarak çözebiliyorsunuz.

Açık balkonlar sadece yaz aylarında kullanılabildiği için kış aylarında verimsiz olmaktadır. Hatta çoğu zaman yaz aylarında dik gelen güneş ışınları sebebiyle sadece akşam saatlerinde kullanıma uygun olmaktadır. Cam Balkon yaptırarak, hem güneşin zararlı ışınlarından hem de kış aylarındaki yağışlardan balkonunuzu koruyabilirsiniz. Ayrıca tekerlekli paneller sayesinde balkonunuzu istediğiniz zaman tekrar açık balkon haline de getirebiliyorsunuz. Cam Balkon Sisteminin Faydaları Nelerdir? Balkonunuzu adeta evinizin bir odası haline getirebilirsiniz. Yılın çoğu zamanında kullanışsız olan balkonlar, cam balkon sistemi sayesinde bir anda kullanışlı bir odaya dönüşeceklerdir.

Cam panellerin yürüyebilir sistem üzerine inşa edilmesi sayesinde balkonunuzu istediğiniz zaman açık balkon haline getirebilirsiniz.

Yaz aylarında beklenmedik yağmurlar veya dik güneş ışınlarından korunabilirsiniz. Kış ve bahar aylarındaki sık yağışların balkonunuza girmesini engelleyebilirsiniz.

Temizlik masraflarından kurtulursunuz, açık balkonlar haftada en az 3-4 kere temizlenirken kapalı cam balkonlar evinizin diğer odalarından daha fazla kirlenmezler.

Cam Balkonunuzun istediğiniz kadar panelini açabilirsiniz. Tamamen kapatmak veya tamamen açmak zorunda değilsiniz.

Esenyurt cam balkon

Beşiktaş cam balkon

Bahçelievler cam balkon

Beylikdüzü cam balkon

avcılar cam balkon

Kağıthane cam balkon

En iyi Cam Balkon Firması

 

DEVAM EDEN PROJELERİMİZ
İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ
OSB. MAH. 1200 Sk No:132 Ostim - Yenimahalle / ANKARA
0 312 385 31 90 / 385 31 98 / 354 35 36 / 385 40 27
dorte@mynet.com info@dorte.com.tr
DÖRTE YAPI MARKET
Bu sitenin tüm hakları saklıdır. Site içerisindeki resimler, yazılar kaynak gösterilse dahi, izin alınmadan başka sitelere, ticari yayınlara aktarılamaz, kopyalanamaz, internet ortamında ya da başka biçimde alenileştirilemez, basılıp çoğaltılamaz. © 2015 Dörte Cam Balkon.