MÜŞTERİ HİZMETLERİ : 0 312 385 31 90 / 385 31 98 / 354 35 36 / 385 40 27
ANASAYFA - Laboratuvar Cihazları
Laboratuvar Cihazları

Laboratuvar ortamlarında yapılan araştırmaların insanlık için önemi ülke gelişmesi ve ekonomik yönden büyüme gibi alanlarda oldukça önemlidir. Yapılan araştırmaların doğrulukları ve hızlı sonuçlanması için gerekli olan teknoloji cihazlar sayesinde laboratuvar ortamları daha kullanışlı hale gelmiştir. Özellikle Üniversite, Hastane ve Özel ilaç üretim yapan tesislerde yer alan laboratuvarlar, bilim adamlarının yaptığı araştırmalar neticesinde insanlığa olumlu ve olumsuz yönleri bulma işlemlerinde başarılar elde etmektedir. Farklı ülkelerde üretilen cihazlar kalitesine ve kullanıma göre farklılık gösterdiğinden, özellikle çin malı kalitesiz cihazlardan fiyatları ne kadar düşük olursa, olsun uzak durmanız gerekir. Kimyasal madde markalar arasında yer alan Merck Almanya'da kurulmuş olup, dünyanın devleri arasında ilk sırada yer almaktadır. Ürün porftöyünde yer alan sarf ve cam malzemeler konusunda sağlam ve dayanıklı ürünleri sizlere sunarak, ilerleyen günlerde laboratuvar malzemeleri firmamızı tekrar tercih etmenizi hedeflemekteyiz.

Hafızasında veri saklama ve usb seçeneği ile yazıcı ile yazdırma seçeneği bulunan teknolojik cihazlar, güncellemeleri akıllı telefonlarda olduğu gibi otomatik olarak alırlar. Darbelere karşı paslanmaz malzemelerden üretilen bu cihazlar kullanıcı dostu arayüzü sayesinde kolay bir şekilde kullanım imkanı sunar.

 

Laboratuvar ortamlarında kullanılan ürünler oldukça fazladır. Bunun için yeni laboratuvar kurulumlarında hangi ürünleri kullanacağınızı tam olarak bilmeyebilirsiniz. Uzman personelimiz tarafından oluşturulan ürün ve fiyat listesi sayesinde size en uygun ürün modellerini araştırmak için fırsat bulabilirsiniz. Sağlık sorunları nedeniyle ülkemizde her yıl binlerce insan yaşamını yitirirken, araştırmaların Sağlık ve Gıda alanları üzerinede yapılıyor olması insana verilen önemi açıklamaktadır. Yaygın bir şekilde kullanılan test cihazları arasında ph metre kolay bir şekilde her alana rahatlıkla taşınabilir ve ph ölçümleri için ideal olan markalar stoklarımızda sizleri beklemektedir.

 

DİĞER SAYFALAR
DEVAM EDEN PROJELERİMİZ
İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ
OSB. MAH. 1200 Sk No:132 Ostim - Yenimahalle / ANKARA
0 312 385 31 90 / 385 31 98 / 354 35 36 / 385 40 27
dorte@mynet.com info@dorte.com.tr
DÖRTE YAPI MARKET
Bu sitenin tüm hakları saklıdır. Site içerisindeki resimler, yazılar kaynak gösterilse dahi, izin alınmadan başka sitelere, ticari yayınlara aktarılamaz, kopyalanamaz, internet ortamında ya da başka biçimde alenileştirilemez, basılıp çoğaltılamaz. © 2015 Dörte Cam Balkon.