Share

Hakkımızda

Hakkımızda

01

DÖRT E Hakkında

Dört E Yapı Tasarım 1989 yılından beri cam balkon, duşakabin, PVC üzerine Ankara’da biriktirmiş olduğu sektör deneyimini 2021 yılında Bodrum’a taşımıştır. Mimarlık, iç mimarlık, tadilat ve dekorasyon konusunda faaliyet göstermeye başlayan firmamız Bodrumun önde gelen güvenilir proje firmalarından biri haline gelmiştir. Dört E Yapı Tasarım; tüm tadilat ve dekorasyon çözümlerini tek çatı altında toplayabilen ve ihtiyaç duyulan her alanda müşterilerine bu çözümleri sunabilen üretim ve imalat alt yapısına sahiptir.

Dört E Yapı Tasarım Bodrum merkezli olarak, tüm Bodrum yarımadası ve çevre illere mimari tasarım, proje, inşaat uygulama; iç mimari proje, konut-ofis-ticari; renovasyon projesi, tadilat, onarım, dekorasyon imar barışı mimari proje ve takip işlemleri, konsept danışmanlık; özel mobilya tasarımı; kişiye özel tasarım alanlarında hizmet vermektedir.

Ekin Ünlü

Mimar

Ekin Ünlü 1996’da Ankara’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Ankara’da tamamladı. 2014 de Ümitköy Anadolu Lisesi’nden mezun oldu. Aynı yıl Başkent Üniversitesi Mimarlık bölümünü kazandı. Eğitim sürecinde zorunlu şantiye stajını Erasmus ile Almanya’da tamamladı. İkinci dönem ofis stajını ise Ankara’da mimari uygulama ve tasarım üzerine çalışan bir ofiste tamamladı. 2019 yılında mezuniyetinin ardından bir mimarlık bürosunda çalışma hayatına başlarken aynı dönem Başkent Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Mimarlık Anabilim Dalı Tezli Yüksek Lisans programına başladı. 2021 yılında aile şirketleri olan, Dört E yapı tasarım; çalışma serüvenine Muğla / Bodrum da devam etme kararı aldıktan sonra şirket bünyesinde mimarlık ve iç mimarlık hizmeti sunmaya başladı.

02

Neden Biz?

Our team takes over everything, from an idea and concept development to realization. We believe in traditions and incorporate them within our innovations. All our projects incorporate a unique artistic image and functional solutions. Client is the soul of the project. Our main goal is to illustrate his/hers values and individuality through design.

%

Tasarım

%

Modelleme

%

Özelleştirme