Share

Hareketli Küpeşte

Hareketli Küpeşte

Hareketli Küpeşte
Hareketli Küpeşte
Hareketli Küpeşte

Kutu Profil Genişlik: 13 cm * 13 cm
Ray Profil Genişlik: 7 cm * 12 cm
Conta: Fırça Conta
Conta Sayısı: Çift Sıra
Kanat Araları: Alüminyum Profil
Cam Uygulamaları: 8 mm temperli tek cam, 21 mm(5+11+5) temperli çift cam
Mekanizma: Motorlu Uygulama
Uygulama Tipleri: Tek cam : 1 sabit +1 hareketli, 1 sabit +2 hareketli, 1 sabit +3 hareketli, Çift cam: 1 sabit +1 hareketli, 1 sabit +2 hareketli

Renkler

foto1

Kullanım Alanları

• Hareketli Küpeşte sistemi evinizde dört mevsim huzur bulabileceğiniz özel bir alan yaratma şansı verir. Sistem açıkken veranda gibi dış alanlarınız bahçenizle bütün olabilir.

• Ticari uygulama alanlarında geleneksel hareketli alüminyum cam sistemlerine yeni nesil bir çözüm sunar. Farklı alüminyum ve cam rengi seçenekleri ile mekanların bütünlüğünü bozmadan işletmelere hacim ve değer kazandırır. Kış sezonunda cam paneller kapatıldığında herhangibi bir ısıtma sistemi ile ortam sıcaklığı korunabilir.

Tasarım ve Fonksiyonellik

• Cam paneller yatayda hareketi ile geniş açılım ve gün ışığının içeri girmesine olanak vererek, doğal aydınlanma ile enerji tasarrufu sağlar

• Sistem uzaktan kumanda ile teker teker veya eş zamanlı olarak hareket edebilir. Sistem modeme bağlanabilecek ilave bir parçayla tablet ve akıllı telefon uygulaması sayesinde akıllı ev sistemleri ile bütünleşebilir.

• Estetiği ve görüş alanını minimum oranda etkileyen cam profilleri, kullanıcıların görüş alanını bozmaz ve dış ortam ile mükemmel bir bütünlük sağlar. Giyotin cam sistemi olarak bilinen Hareketli Küpeşte sistemi cafe, restoran, otel gibi ticari alanlarda daha çok tercih edilir.

• Motor modülünü kaplayan ses izolasyonu sayesinde, sistemin çalışması sırasında oluşan sesin dışarıya çıkması engellenir.

foto1
foto1

GÜVENLİK

• Sistem kapatılırken cam paneller arasında parmak sıkışması önlenmiştir. Sistem açılırken ise motor alt limiti, hareketli camla sabit cam arasında 1-2 cm boşluk olacak şekilde ayrlanarak park pozisyonunda bile sıkışma tehlikesi engellenmiş olur.

• Hareketli Küpeşte/Giyotin Camlama sistemi çelik zincirli kullanımından dan dolayı diğer uygulama tiplerine göre daha fazla güvenlik sağlar.