Share

Infinity – HBSB

Infinity – HBSB

Infinity

Infinity - HBSB

Kullanım rahatlığı, konfor, güvenlik ve yalıtımı bir araya getiren Pimapen Infinity Kaldırmalı Sürme ile geniş ve yüksek açıklıklarda performans ve manzaradan ödün vermeyin.

 

Profil Genişliği (kasa) 175 mm
Profil Genişliği (kanat) 76 mm
Alt Kasa Uygulamaları PVC / ALM
Profil Standardı A Class (TS EN 12608-1)
Conta Tipi – Rengi TPE/EPDM – Gri / Siyah
Cam Kalınlıkları (mm) 4, 12, 20, 24, 26, 30, 36, 39

Profil

Pimapen Infınıty -HBSB Sürme Sisteminin kasa profile 175 mm genişliğinde ve 8 odacıklı olup PVC ve Alüminyum alt kasa seçenekleri bulunmaktadır. Düşük eşik istenilen durumlarda ısı yalıtım bariyerli alüminyum alt kasa kullanılabilir. Kanat profilindeki büyük destek sacı odacığı sayesinde rüzgar yüklerine karşı dayanımı yüksektir.

Tasarım

Infinity -HBSB Sürme Sistemi kanatları 3 metre genişliğinde, 300 kg ağırlığında yapılabilmektedir. Bu sayede geniş cam açıklıkları, ferah mekanlar oluşturulmasına imkan verir. Ayrıca 2’li, 3’lü ve 4’lü kanat uygulamaları yapılabilir. Düşük eşik imkanı olan sistemde ısı yalıtım bariyerli alüminyum alt kasa kullanılarak ortam geçişlerinde rahatlık sağlar.

Cam Kombinasyonları

4 mm’den 39 mm’ye kadar tek cam, çift cam, üçlü cam üniteleri ve panel kullanımı sağlayan çıtaları mevcuttur. Projelerde kullanılması gereken güvenlikli cam uygulaması darbelere karşı yüksek dayanım sağlar. Özel tasarım fugalı ve oval hatlı çıtaları sayesinde göze hoş gelen, estetik profil cam birleşimleri sağlanır.

Donanım

Geniş açıklıklara uygulanan sistemde kullanılan donanım sayesinde güce gerek kalmadan kullanım kolaylığı sağlanmaktadır.Evinizin mimari çizgisine uyum sağlaması için farklı renklerde pencere ve kapı kolu seçimi yapabilir.